22. Bengt Lindström

färglitografi 19/150, signerad, bildmått 55x77

Varunr 75158

2 April 2017 17:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 100 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 100 SEK2017-04-02 17:05
1 000 SEK2017-04-02 16:46
950 SEK2017-04-02 16:25
650 SEK2017-03-30 20:25
100 SEK Startpris

Månadsauktion 2 april, Söndag 2 april 17.00, onlineauktion på internet

I våra lokaler Lillgatan 28 Jönköping fredag 31/3 kl 15-18 lördag 1/4 kl 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ