24. Buljongkoppar 2 stycken "Musselmalet"

med lock och fat, Royal Copenhagen helblond, 1:a sortering (faten med mindre nagg/stötskador)

Varunr 74856

2 April 2017 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK 1 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 500 SEK2017-03-27 18:30
1 500 SEK2017-03-31 07:42
400 SEK2017-03-27 23:34
100 SEK Startpris

Månadsauktion 2 april, Söndag 2 april 17.00, onlineauktion på internet

I våra lokaler Lillgatan 28 Jönköping fredag 31/3 kl 15-18 lördag 1/4 kl 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt