47. Brudpallar 1 par Karl-Johan 1800-tal

björk, lösa dynor, höjd 24, längd 36, bredd 19,5 (en äldre lagning)

Varunr 75083

2 April 2017 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 350 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 500 SEK

350 SEK2017-04-02 17:14
300 SEK2017-04-02 17:14
250 SEK2017-04-02 17:14
150 SEK2017-04-02 17:14
100 SEK2017-04-02 12:56
100 SEK Startpris

Månadsauktion 2 april, Söndag 2 april 17.00, onlineauktion på internet

I våra lokaler Lillgatan 28 Jönköping fredag 31/3 kl 15-18 lördag 1/4 kl 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ