5. Damarbetsbord gustaviansk stil

1800-talets senare del, träskuren genombruten dekor, bemålat, delvis bronserat, 7 lådor med dekor av pärlband, höjd 76, bredd 110, djup 52 (obetydligt slitage)

Varunr 75009

2 April 2017 17:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 3 200 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

3 200 SEK2017-04-02 16:31
3 100 SEK2017-04-02 15:58
3 000 SEK2017-03-31 18:37
2 100 SEK2017-03-29 01:06
100 SEK Startpris

Månadsauktion 2 april, Söndag 2 april 17.00, onlineauktion på internet

I våra lokaler Lillgatan 28 Jönköping fredag 31/3 kl 15-18 lördag 1/4 kl 11-14

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ