35. Nils Möllerberg 1892-1954

skulptur "Flora", terrakotta, signerad och daterad 1932, nr 81/115, höjd 35 (står gjuten i brons 1929 i Västerås)

Varunr 75504

21 Maj 2017 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 500 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1 500 SEK

1 500 SEK2017-05-21 16:40
1 400 SEK2017-05-05 11:11
950 SEK2017-05-19 16:26
850 SEK2017-05-18 02:19
750 SEK2017-05-17 18:27
600 SEK2017-05-14 20:06
250 SEK2017-05-09 15:44
100 SEK Startpris

Vårens Kvalitetsauktion , Söndag 21 maj kl 17:00, Internet online realtid

Fred 19/5 kl 15-18 Lörd 20/5 kl 12-15 Sönd 21/5 kl 12-15

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ