121. Okänd konstnär oljemålning 1800-tal

uppfordrad, 68x54 (smärre färgbortfall/krackelyrer, retuscher)

Varunr 77093

17 September 2017 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK 850 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 800 SEK

850 SEK2017-09-17 17:37
800 SEK2017-09-17 17:37
700 SEK2017-09-17 17:36
600 SEK2017-09-16 11:31
500 SEK2017-09-15 18:11
250 SEK2017-09-12 07:16
200 SEK2017-09-11 18:58
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt