132. Ljusstake senempir

mässing, höjd 19, champagnestrut 1800-tal, med graverad dekor, höjd 21 (obetydlig nagg) (2)

Varunr 77230

17 September 2017 17:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 600 SEK

400 SEK2017-09-17 16:34
350 SEK2017-09-11 19:24
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt