175. Yrjo Edelmann färglitografi

signerad 14/150, rammått 46x65, Yrjo Edelmann tryck medföljer, 52x72 (2)

Varunr 76996

17 September 2017 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK 1 700 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 700 SEK2017-09-17 17:53
1 600 SEK2017-09-17 17:53
1 000 SEK2017-09-17 17:52
550 SEK2017-09-12 13:30
450 SEK2017-09-10 15:55
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt