194. Inge Eriksson oljemålning

"Julotta Småland 50-talet", signerad, 60x73

Varunr 77370

17 September 2017 17:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 450 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 600 SEK

450 SEK2017-09-16 13:29
400 SEK2017-09-15 18:03
100 SEK2017-09-07 18:37
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt