22. Ljusstake nyrokoko

Frankrike sent 1800-tal, förgylld brons, lös ljusmanschett, höjd 26

Varunr 77276

17 September 2017 17:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 350 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 400 SEK

350 SEK2017-09-17 15:04
300 SEK2017-09-15 16:20
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt