286. Blå Blom Gustavsberg 5 delar

tekoppar med fat 4 stycken samt kaffekopp med fat, relief terakotta signerad NS 1952, bonbonjär med lock pressglas, bojan med lock pressglas, bojan på träsockel Kina 1900-tal, bordslampa stjärnmetall 1940-tal, höjd -28

Varunr 77320

17 September 2017 17:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 700 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 500 SEK

700 SEK2017-09-14 08:40
650 SEK2017-09-17 16:48
250 SEK2017-09-09 11:07
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ