3. Salongsspegel med konsolbord c. 1880

nyrokoko, rikligt skulpterad, förgylld med bladguld och slagmetall, fasettslipat originalglas, konsol med profilerad vit marmorskiva i carrara, högklassigt Stockholmsarbete, spegel höjd 235, konsolbord 35 (235+35) spegel bredd 95, bord bredd 86,djup 27 (smärre dekorbortfall/avflagningar)

Varunr 77528

17 September 2017 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 900 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 4 000 SEK

2 900 SEK2017-09-17 17:00
2 800 SEK2017-09-17 16:48
2 400 SEK2017-09-17 12:57
1 900 SEK2017-09-16 18:38
1 700 SEK2017-09-16 13:26
1 000 SEK2017-09-14 00:19
500 SEK2017-09-12 20:57
100 SEK2017-09-12 13:45
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ