30. Stol "Myran"

Arne Jacobsen för Fritz Hansen, stämplad 1970, rödlackerad, benställning i stål (smärre slitage)

Varunr 76950

17 September 2017 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 1 100 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 100 SEK2017-09-13 15:44
1 000 SEK2017-09-17 17:09
700 SEK2017-09-17 08:11
500 SEK2017-09-13 18:37
250 SEK2017-09-13 17:48
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ