478. Royal Copenhagen Danmark 4 delar

varav 1 par ljusstakar "Blå Blomster " , samt 2 vaser, vas Bing & Gröndahl Danmark, speldosa Österrike, solfjäder och tekopp 1800-tal Kina, lejon, alabaster (nagg) bordstermometer

Varunr 75138

17 September 2017 17:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 3 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 500 SEK

3 000 SEK2017-09-17 15:51
2 900 SEK2017-09-17 19:17
550 SEK2017-09-17 17:29
150 SEK2017-09-08 22:07
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt