52. Magnus Blomdahl litografi

katter, 12/60, stämpelsignerad, 64x46

Varunr 77352

17 September 2017 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 4 600 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 700 SEK

4 600 SEK2017-09-17 17:16
4 500 SEK2017-09-17 17:16
3 000 SEK2017-09-17 16:16
2 900 SEK2017-09-17 17:15
2 700 SEK2017-09-17 14:09
2 100 SEK2017-09-14 23:38
1 600 SEK2017-09-14 17:15
750 SEK2017-09-13 10:59
550 SEK2017-09-12 22:19
250 SEK2017-09-07 17:36
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt