531. Skål Royal Copenhagen

dockservis 1900-tal Japan, stekfat England c.1900, vas c.1900 Japan, assiett "Musselmalet", skålfat England, tallrik märkt Nolynäs, höjd 30, bredd 31,
diameter -26 (stekfat med nagg, vas med lagning)

Varunr 77291

17 September 2017 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 250 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 500 SEK

250 SEK2017-09-17 19:35
200 SEK2017-09-17 19:35
150 SEK2017-09-17 16:46
100 SEK2017-09-13 18:16
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt