585. Bertil Vallien Kosta Boda

skål "Satellite", signerad och numrerad 50107, höjd 13, diameter 24

Varunr 77414

17 September 2017 17:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 400 SEK

500 SEK2017-09-17 19:52
450 SEK2017-09-17 19:52
300 SEK2017-09-11 18:13
200 SEK2017-09-16 18:57
100 SEK2017-09-10 11:16
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt