72. Fönsterbord 1900-tal

fällbordsmodell, skiva med rotfaner, tregrenad fot, höjd 64, bredd 54

Varunr 77305

17 September 2017 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 200 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 500 SEK

200 SEK2017-09-17 17:21
150 SEK2017-09-17 17:21
100 SEK2017-09-17 16:34
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt