81. Färglitografiska tryck 2 stycken

Frankrike 1800-tal, kurtiserande par, dagermått 34x25

Varunr 77277

17 September 2017 17:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 100 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 500 SEK

100 SEK2017-09-17 15:13
100 SEK Startpris

Månadsauktion 17 september ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt