21. Anders Kallenberg oljemålning

ko som idisslar, samtida förgylld empirram, signerad, 18x24

Varunr 80350

25 Februari 2018 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 3 300 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

3 300 SEK2018-02-25 17:07
3 200 SEK2018-02-25 16:35
2 400 SEK2018-02-25 15:28
1 900 SEK2018-02-25 15:36
1 500 SEK2018-02-25 14:52
1 400 SEK2018-02-25 15:10
1 100 SEK2018-02-17 20:09
1 000 SEK2018-02-21 19:39
500 SEK2018-02-10 19:02
250 SEK2018-02-12 13:08
100 SEK Startpris

Schenker 250 SEK Ink.moms

Månadsauktion 25/2,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ