47. Spegel tidigt 1900-tal

förgylld fasettslipat glas, infällt spegelglas i ramar, rokokodekor, 67x36

Varunr 80669

25 Februari 2018 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 450 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 800 SEK

450 SEK2018-02-18 22:01
400 SEK2018-02-25 16:12
150 SEK2018-02-16 18:09
100 SEK Startpris

Schenker 500 SEK Ink.moms

Månadsauktion 25/2,

Klicka på länken ovan
"Delta i dagens realtidsauktion!"
OBS !
länken kommer upp kl 16.30 auktionsdagen

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ