19. Spegel gustaviansk stil

träskuren dekor, förgylld och bronserad, signerad, 84x54

Varunr 82848

13 Augusti 2018 17:20

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK 1 400 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 400 SEK2018-08-10 19:10
1 300 SEK2018-08-12 17:04
1 100 SEK2018-08-10 20:05
750 SEK2018-08-10 19:37
250 SEK2018-08-04 14:41
200 SEK2018-08-03 17:55
100 SEK Startpris

Månadsauktion 12 augusti, Söndag 12 augusti kl 17:00, onlineauktion på internet

Fredag 10/8 15-18 Lördag 11/8 11-14

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Bästa kund
På grund av tekniska problem utom vår kontroll gick det inte att bjuda live efter utrop nr 110.
Auktionen återupptas idag kl 17 med start från 111.
Har ni inte möjlighet att deltaga finns möjlighet att lämna maxbud till auktionssystemet fram till kl 17.
Vi beklagar det inträffade och ber om överseende med detta.
Vänligen,
Jeppe Jernström
med personal

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt