36. Ingrid Atterberg "Spiral"

vas Upsala Ekeby 1950-tal, randdekor i brunt, gult och vitt, signerad och etikettmärkt, höjd 28

Varunr 83117

13 Augusti 2018 17:20

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 450 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 500 SEK

450 SEK2018-08-12 16:57
400 SEK2018-08-11 16:06
250 SEK2018-07-30 07:50
250 SEK2018-08-05 23:02
150 SEK2018-07-10 21:42
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 12 augusti, Söndag 12 augusti kl 17:00, onlineauktion på internet

Fredag 10/8 15-18 Lördag 11/8 11-14

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Bästa kund
På grund av tekniska problem utom vår kontroll gick det inte att bjuda live efter utrop nr 110.
Auktionen återupptas idag kl 17 med start från 111.
Har ni inte möjlighet att deltaga finns möjlighet att lämna maxbud till auktionssystemet fram till kl 17.
Vi beklagar det inträffade och ber om överseende med detta.
Vänligen,
Jeppe Jernström
med personal

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt