10. Clubfåtöljer 1 par tidigt 1900-tal

djuphäftad brun skinnklädsel, bredd 85 (smärre bruksslitage)

Varunr 83774

16 September 2018 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 6 300 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

6 300 SEK2018-09-16 17:04
6 200 SEK2018-09-16 17:03
6 000 SEK2018-09-16 17:03
4 000 SEK2018-09-16 17:01
1 600 SEK2018-09-12 15:30
1 500 SEK2018-09-03 15:58
350 SEK2018-09-07 20:52
100 SEK Startpris

Månadsauktion 16 september,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ