41. Bord med låda gustavianskt provinsarbete

nedåt avsmalnande ben med skårad dekor, bemålat, spår av originalmålning, fristående, höjd 72, längd 90, djup 59(smärre torksprickor, slitage, skivan med sentida färgfläckar)

Varunr 84158

16 September 2018 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 300 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 300 SEK2018-09-16 17:12
1 200 SEK2018-09-16 17:12
1 000 SEK2018-09-16 15:31
950 SEK2018-09-16 00:16
500 SEK2018-09-16 08:30
250 SEK2018-09-11 23:16
100 SEK2018-09-09 16:55
100 SEK Startpris

Månadsauktion 16 september,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ