45. Beverloo Corneille litografi

kvinna och fågel, 159/200 signerad -96, dagermått 33x50

Varunr 84019

16 September 2018 17:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 200 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 700 SEK

1 200 SEK2018-09-16 17:13
1 100 SEK2018-09-16 17:13
650 SEK2018-09-16 16:48
550 SEK2018-09-16 16:43
450 SEK2018-09-16 08:19
300 SEK2018-09-11 19:57
200 SEK2018-09-07 17:48
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Månadsauktion 16 september,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ