31. Spegel gustaviansk sent 1700-tal

träskuren dekor med ägg- och pärlstavsdekor samt kannelyrer, krön och nederdel med infällda spegelglas, bronserad och bemålad, 119x73 (smärre orangrepp/skador, nedre listen saknar sidolister)

Varunr 85466

2 December 2018 17:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 800 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

1 800 SEK2018-12-02 17:17
1 700 SEK2018-12-02 15:59
1 400 SEK2018-12-02 15:39
1 100 SEK2018-11-28 16:24
550 SEK2018-11-22 21:59
150 SEK2018-11-24 13:32
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ