4. Ljuskrona Oscariansk c. 1880

för 12 ljus, stomme i ornamenterad förgylld mässing, fasettslipade olikformade prismor, gjutna glasmanschetter, senare elektrifierad, höjd 105 (två manschetter med nagg, en ljusarm med lagning)

Varunr 85314

2 December 2018 17:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 9 300 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 10 000 SEK

9 300 SEK2018-12-02 17:00
9 200 SEK2018-12-02 16:57
9 100 SEK2018-12-01 12:08
8 200 SEK2018-12-02 16:17
4 800 SEK2018-11-30 22:02
4 100 SEK2018-11-30 17:51
2 400 SEK2018-11-29 10:28
2 200 SEK2018-11-28 23:09
600 SEK2018-11-25 18:59
500 SEK2018-11-23 11:53
400 SEK2018-11-24 08:14
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ