7. Børge Mogensen för Fredericia Stolefabrik

soffa modell 2213, formgiven 1962, tresitsig, rödbrun skinnklädsel med skön patina, samtliga lösa dynor med ny professionellt utförd stoppning, längd 220 (bruksslitage, smärre skador)

Varunr 85325

2 December 2018 17:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK 8 500 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 15 000 SEK

8 500 SEK2018-11-21 08:43
8 400 SEK2018-12-02 17:02
8 200 SEK2018-12-02 17:02
850 SEK2018-11-24 23:36
750 SEK2018-11-18 21:22
100 SEK Startpris

Höstens kvalitetsauktion,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ