11. Taburett Frankrike c. 1900

högklassig empirstil, mahogny, träskuren dekor, fotslut och ornament av förgylld brons, fast stoppad sits, höjd 45, bredd 45, djup 40 (smärre äldre lagning)

Varunr 86074

20 Januari 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 1 100 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

1 100 SEK2019-01-20 17:03
1 000 SEK2019-01-20 11:44
1 000 SEK2019-01-20 17:03
800 SEK2019-01-17 20:49
750 SEK2019-01-19 13:26
650 SEK2019-01-13 12:02
550 SEK2019-01-11 21:58
250 SEK2019-01-09 21:56
150 SEK2019-01-10 12:26
100 SEK Startpris

Månadsauktion 20 januari,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ