2. Salongsgrupp 5 delar fransk rokokostil

1800-talets senare del, förgylld med bladguld och slagmetall, rikt skuren genombruten ornamentik, klädda i rött sidentyg, soffans längd 119

Varunr 86045

20 Januari 2019 17:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 10 500 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 5 000 SEK

10 500 SEK2019-01-20 17:01
10 000 SEK2019-01-20 17:01
8 100 SEK2019-01-19 19:41
3 200 SEK2019-01-13 11:56
3 000 SEK2019-01-11 22:43
1 500 SEK2019-01-11 21:58
1 100 SEK2019-01-11 15:21
200 SEK2019-01-10 12:37
150 SEK2019-01-09 21:57
100 SEK Startpris

Månadsauktion 20 januari,

länken kommer upp 16:30 auktionsdagen.

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt