11. Edward Hald Orrefors

skål på fat, slipad dekor av bla. naken kvinna på matta, skålen signerad Orrefors Hald 149 26 R, bredd 21,5/22,5 (fatet med två kantnaggar)

Varunr 89867

15 September 2019 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 950 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

950 SEK2019-09-14 23:42
900 SEK2019-09-15 16:34
700 SEK2019-09-12 06:51
650 SEK2019-09-11 18:50
250 SEK2019-09-07 21:13
150 SEK2019-09-02 18:50
100 SEK2019-09-01 06:02
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ