11. Edward Hald Orrefors

skål på fat, slipad dekor av bla. naken kvinna på matta, skålen signerad Orrefors Hald 149 26 R, bredd 21,5/22,5 (fatet med två kantnaggar)

Varunr 89867

15 September 2019 17:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 950 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

950 SEK2019-09-14 23:42
900 SEK2019-09-15 16:34
700 SEK2019-09-12 06:51
650 SEK2019-09-11 18:50
250 SEK2019-09-07 21:13
150 SEK2019-09-02 18:50
100 SEK2019-09-01 06:02
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt