114. Spegel nyrokoko

sent 1800-tal, träskuren dekor, förgylld med slagmetall, 48x39

Varunr 89764

15 September 2019 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 350 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 400 SEK

350 SEK2019-09-14 12:33
300 SEK2019-09-15 10:21
100 SEK2019-09-11 13:55
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt