12. Edward Hald Orrefors

vas på fot 1930-tal, slipad dekor av bla. blommor och fjärilar, signerad Of H 916 33 N, höjd 22 (obetydlig kantnagg)

Varunr 89868

15 September 2019 17:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 550 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

550 SEK2019-09-15 17:03
500 SEK2019-09-06 18:35
400 SEK2019-09-15 16:32
250 SEK2019-09-15 16:11
100 SEK2019-09-02 13:44
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ