161. Sven Palmqvist

Orrefors 1960-tal, skål i blått underfång, signerad, höjd 16, diameter 23 (smärre bottenrepor)

Varunr 89908

15 September 2019 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 350 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 500 SEK

350 SEK2019-09-15 16:28
300 SEK2019-09-15 15:56
250 SEK2019-09-13 18:37
200 SEK2019-09-05 19:30
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt