22. Gunnar Zilo

oljemålning på duk, stilleben med krus, signerad, 65x48 (krackelyrer)

Varunr 89751

15 September 2019 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 650 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 800 SEK

650 SEK2019-09-15 17:05
600 SEK2019-09-15 15:58
300 SEK2019-09-04 20:29
150 SEK2019-09-06 16:43
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ