246. Arne Norell "Pilot"

1 par fåtöljer hög modell, formgiven 1967, blå/grön skinnklädsel, löstagbar nackkudde, ben i bok, höjd 99, sitthöjd ca. 42 (bruksslitage, patina/blekta) proveniens: Munksjö AB Jönköping

Varunr 89834

15 September 2019 17:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 1 900 SEK1 00 SEK2 00 SEK

Utrop 2 000 SEK

1 900 SEK2019-09-15 18:22
1 800 SEK2019-09-15 18:22
1 600 SEK2019-09-15 18:22
1 300 SEK2019-09-15 18:21
850 SEK2019-09-15 18:21
800 SEK2019-09-15 16:49
300 SEK2019-09-12 22:47
100 SEK2019-09-06 13:59
100 SEK Startpris

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt