27. Olle Nyman

akvarell, kvinnostudie samt atergo komposition, signerad, 46x38 (oramad)

Varunr 90175

15 September 2019 17:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK 700 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 800 SEK

700 SEK2019-09-15 17:08
650 SEK2019-09-14 13:39
400 SEK2019-09-06 20:54
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ