270. Takarmatur 1900-tal

Böhmen Tyskland, rött och vitt glas med bemålad och förgylld dekor, prismor, höjd 40

Varunr 89626

15 September 2019 17:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 600 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 500 SEK

600 SEK2019-09-13 17:42
600 SEK2019-09-14 19:54
450 SEK2019-09-06 15:23
400 SEK2019-09-12 11:00
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt