333. Trälåda 1900-talets mitt

stämpel med Ramlösa Helsingborgs Spikfabrik, höjd 18, bredd 45x32, (del av trälock saknas) flaska "Coca Cola" oöppnad medföljer, proveniens: Munksjö AB Jönköping

Varunr 89603

15 September 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 250 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 500 SEK

250 SEK2019-09-15 18:48
200 SEK2019-09-15 13:09
150 SEK2019-09-15 18:48
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt