35. Skål på fat senempir 1870-tal

delvis frostat glas med förgylld dekor med inslag av blått, höjd 21, diameter 18

Varunr 89486

15 September 2019 17:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 700 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 700 SEK

700 SEK2019-09-15 17:10
650 SEK2019-09-15 17:10
450 SEK2019-09-15 17:10
350 SEK2019-09-15 16:12
250 SEK2019-09-14 16:35
250 SEK2019-09-15 16:09
150 SEK2019-09-12 13:53
100 SEK2019-09-09 07:28
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ