37. Tallrikar 3 stycken art deco

"Kartago", "Dresden IV " och "Örlog", signerade Oskar Dahl ALP Lidköping, 1920-tal, diameter 15-21,5

Varunr 89921

15 September 2019 17:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 200 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 500 SEK

200 SEK2019-09-15 17:12
150 SEK2019-09-15 17:12
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ