38. Gunnar Cyrén Orrefors

skål "Sofiero", rutslipad delvis blå kristall, signerad 187/399, höjd 11, bredd 23x17 (mindre kantnagg)

Varunr 89634

15 September 2019 17:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 200 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 200 SEK2019-09-15 17:12
1 100 SEK2019-09-15 11:54
1 000 SEK2019-09-14 12:58
500 SEK2019-09-12 13:47
400 SEK2019-09-07 11:19
200 SEK2019-09-06 18:01
150 SEK2019-08-31 15:50
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ