411. Josef Ekberg

2 vaser Sgraffito Gustavsberg, signerade 1917, höjd 19/31 (en med mynningsnagg, en med fotringsnagg)

Varunr 89665

15 September 2019 17:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 650 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 500 SEK

650 SEK2019-09-15 19:12
600 SEK2019-09-14 09:20
400 SEK2019-09-11 20:48
100 SEK2019-09-06 08:37
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt