46. Stekfat Kina tidigt 1800-tal

blåvit underglasyrdekor, 41x33 (kantglasyrslitage)

Varunr 90255

15 September 2019 17:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK 650 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 500 SEK

650 SEK2019-09-15 17:14
600 SEK2019-09-15 17:14
550 SEK2019-09-15 17:14
300 SEK2019-09-11 23:09
100 SEK Startpris

Schenker 300 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt