577. Lockurna 1900-talets första hälft

polykrom och förgylld blomsterdekor, hänklar i form av bevingade kvinnor, höjd 36, diameter 18 (något lös i metallfästet)

Varunr 89954

15 September 2019 17:00

Utrop 500 SEK

350 SEK2019-09-15 12:04
300 SEK2019-09-15 15:35
100 SEK2019-09-07 21:12
100 SEK Startpris

Schenker 200 SEK Ink.moms

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt