9. Bord 1800-talets första hälft

av herrgårdstyp, benställning med två tvärslåar, skiva med låda, bemålning i grått och vitt, höjd 72, bredd 128x87 (benställningens sprintar ersatta, slitage)

Varunr 90070

15 September 2019 17:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 2 700 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

2 700 SEK2019-09-15 17:02
2 600 SEK2019-09-15 16:03
1 400 SEK2019-09-15 11:43
1 300 SEK2019-09-14 18:29
1 200 SEK2019-09-08 15:14
1 000 SEK2019-09-11 23:06
450 SEK2019-09-06 14:07
350 SEK2019-09-08 11:14
150 SEK2019-09-06 17:19
100 SEK Startpris

Månadsauktion 15 september,

VISNING: 13/9 15-18 14/9 11-14

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt