41. Skulptur oidentifierad konstnär

kvinnostudie, gips, signerad RN -31, höjd 68 (lagningar)

Varunr 90890

20 Oktober 2019 17:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 400 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 500 SEK

400 SEK2019-10-20 17:16
350 SEK2019-10-20 17:15
300 SEK2019-10-20 17:15
200 SEK2019-10-20 10:39
150 SEK2019-10-20 16:28
100 SEK Startpris

Månadsauktion 20 oktober ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt