9. Hanns Peter Krafft

för Meier Germany 1960-tal, stomme i trä, öron av läder, ögon av glas, klädd med ull, höjd 87 (slitage på ullen, svans och huvud behöver sys)

Varunr 90705

20 Oktober 2019 17:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 1 000 SEK

500 SEK2019-10-20 15:55
450 SEK2019-10-20 16:27
300 SEK2019-10-18 11:49
200 SEK2019-10-16 13:54
100 SEK2019-10-13 11:42
100 SEK Startpris

Månadsauktion 20 oktober ,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt