126. Gunilla Mann f. 1947

färglitografi EA, "Gyllene tider i Växjö", signerad, dagermått 29x38

Varunr 91058

1 December 2019 17:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 800 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

800 SEK2019-12-01 18:07
750 SEK2019-12-01 18:07
500 SEK2019-12-01 18:06
400 SEK2019-12-01 14:05
350 SEK2019-11-30 22:08
300 SEK2019-11-29 22:23
150 SEK2019-11-23 15:39
100 SEK2019-11-22 19:24
100 SEK Startpris

Schenker 350 SEK Ink.moms

Höstens kvalitetsauktion 1 december,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Vi ombesörjer även olika transportlösningar, kontakta oss för mer information.
Transportalternativ

Andra populära objekt